Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji i oczekiwania na zamówienie

Każdy produkt w naszej ofercie oprócz dokładnego opisu zawiera również przybliżony czas oczekiwania na jego wysłanie. Są to dni robocze, dlatego prosimy zwrócić na to uwagę zamawiając produkty przed lub podczas weekendu. Na przykład produkt dostępny w ciągu 3 dni, jeśli zostanie zamówiony w czwartek, wyślemy dopiero we wtorek.

Realizacja zamówienia:

  1. Zamówienie płatne przy odbiorze lub płatne przelewem zostaje realizowane natychmiast po jego otrzymaniu przez Sklep. Klient jest informowany o przyjęciu zamówienia i rozpoczęciu jego realizacji na stronie kończącej składanie zamówienia.
  2. Zamówienie płatne za pomocą karty kredytowej zaczyna się realizować w chwili autoryzacji karty.
  3. Sklep realizuje zamówienia pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców.  Gdy część zamówionego towaru nie jest dostępna, Klient jest niezwłocznie o tym informowany. Klient podejmuje wówczas decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
  4. W sytuacji, gdy zamówiony towar jest niedostępny i jest to jedyna pozycja w zamówieniu, Sklep zastrzega sobie możliwość jednostronnego anulowania zamówienia. Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o tym e-mailem.
  5. W sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży liczba towarów jest ograniczona. Realizacja zamówień następuje wówczas według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, do momentu wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

Nasze przesyłki są dostarczane za pomocą kuriera lub Pocztę Polską. Na czas dostawy wpływają również takie czynniki jak przewoźnik, rodzaj przesyłki i adres odbiorcy. Firmy kurierskie dostarczają średnio w 2 dni robocze. Poczta Polska w 2-5 dni roboczych.

Zatem termin otrzymania przesyłki jest to podany przy produkcie termin wysyłki + czas dostawy.

Uwaga: przesyłki kurierskie wysyłamy w dni robocze ok godz. 13, zatem zamówienia złożone popołudniu są wysyłane następnego dnia (w przypadku produktów, które mają dostepność 24h).

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 20 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-10
Profeska!
2023-01-15
Zdecydowanie poleca tą firmę. 1 sztuka, którą zamówiłem, okazała się być uszkodzona, więc nie mogli mi jej wysłać. Rano był tel. z informacją na ten temat, a po południu tego samego dnia pieniądze zwrócone były już na koncie. Dobry kontakt, produkty zgodne z opisem, dobrze opakowane. Pełne zadowolenie !!!!
pixel